KONST / Litografier / Färglitografi 14476446
*
nr 1447 6446
Färglitografi
Triptyk Lennart Nyström, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 10/15, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x90 + 2x60x45
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 februari 2022
kl 20:24:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/2 17:27:22
1
100 kr
7/2 16:12:17
2
200 kr
7/2 17:01:48
1
200 kr
7/2 17:01:48
2
200 kr (Budbetjänt)
7/2 18:26:53
3
350 kr
7/2 18:36:54
2
350 kr
7/2 18:36:54
3
350 kr (Budbetjänt)
7/2 18:37:31
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad épreuve d’artiste
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1447 6446
Färglitografi
Triptyk Lennart Nyström, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 10/15, färglitografi, yttermått inklusive ram: 60x90 + 2x60x45
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 februari 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/2 17:27:22 | 1 | 100 kr |
| 7/2 16:12:17 | 2 | 200 kr |
| 7/2 17:01:48 | 1 | 200 kr |
| 7/2 17:01:48 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 18:26:53 | 3 | 350 kr |
| 7/2 18:36:54 | 2 | 350 kr |
| 7/2 18:36:54 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
| 7/2 18:37:31 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad épreuve d’artiste
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



